2019-2020 Regular Season Edition

Including games up to Wednesday, March 11th - Final Results

Keith Yandle - Picked By: 30 Points: 45 - Gain: 0

Pool
POS
Entry Name PTS Gain
T-12 Young Guns 2629 17
20 AboveTheRink2 2619 10
27 AboveTheRink1 2605 11
T-39 Molly 1 2588 15
56 AboveTheRink3 2574 10
T-68 It’s Miller time 2565 17
T-81 Ironmanrob 2553 13
T-86 Fire and Ice 2551 12
T-91 time to ron to win it all 2548 19
96 Avoid the Lloyd 2543 13
T-106 24 Cups 2535 19
126 Boeser late than never 2510 14
129 Auston's Powers 2506 10
T-131 Goon Squad 2502 16
T-136 Scronnies Team 2499 10
T-148 SJHABS4 2491 15
T-156 SDS 2475 9
161 The Real Deal 2471 12
T-166 Shwifty Sauce 2465 12
T-168 rocker1 2463 11
172 Super Shiny Pylons 2461 17
179 Rejected 4thliner 2451 18
T-180 Killer Ducks 2448 12
187 TIGERWIMP 2439 14
193 tee dub 2416 5
198 Buttman and Wiebe 2411 18
T-199 Ram Rebel 13 2409 7
T-202 almarTHEgreat 2403 6
208 The Troubamakers 2309 13
209 4thlinerook 2287 5


Young Guns is Willard Carlson
AboveTheRink2 is Chris Hartley Romero
AboveTheRink1 is Chris Hartley Romero
Molly 1 is Henry Martell
AboveTheRink3 is Chris Hartley Romero
It’s Miller time is Richard Beck
Ironmanrob is Rob Fauser
Fire and Ice is Marilyn Sagar
time to ron to win it all is Ron Teshima
Avoid the Lloyd is Terry Whitehead
24 Cups is Scott Stuckey
Boeser late than never is Richard Beck
Auston's Powers is Brian Christensen
Goon Squad is David Glavin
Scronnies Team is Ron Schreiber
SJHABS4 is Guy Lavallee
SDS is Sheldon Smith
The Real Deal is Larry Lyckman
Shwifty Sauce is Andrew Zelenka
rocker1 is Randy Ockerman
Super Shiny Pylons is Rob Johnson
Rejected 4thliner is Jason Lawrence
Killer Ducks is Brian Christensen
TIGERWIMP is Sandy Carlson
tee dub is Tracy Warmink
Buttman and Wiebe is James Hertwig
Ram Rebel 13 is Ron Johnson
almarTHEgreat is Alan Robinson
The Troubamakers is Jay Vandergaast
4thlinerook is Andrea Lawrence

Players With The Highest Gain
* Over the past 7 days or pool updates.
Player Name Team RND Points
Gained
Picked
By
1 Mika Zibanejad NYR 6 9 150
2 Evgeni Malkin PIT 2 7 18
3 Connor Hellebuyck WPG GR 7 7
4 Gabriel Landeskog COL 4 7 69
5 Tyler Bertuzzi DET 14 6 37
6 Timo Meier SJS 8 6 153
7 Nikolaj Ehlers WPG 14 6 78
8 Pavel Buchnevich NYR 15 6 61
9 Nikita Kucherov TBL 1 5 194
10 Andrei Vasilevskiy TBL GR 5 195