2019-2020 Regular Season Edition

Including games up to Wednesday, March 11th - Final Results

Chris Kreider - Picked By: 28 Points: 45 - Gain: 0

Pool
POS
Entry Name PTS Gain
30 Nika 2600 13
T-52 B & D team#1 2577 13
60 John's Inactive List 2570 15
T-74 Prankster 2558 14
T-86 PHL242Commish 2551 13
T-91 HuallinOates 2548 17
122 Alleycat 2515 17
T-123 !!Go Kings Go!! 2512 9
130 yaknbak 2505 13
T-133 Super Senior 3 2501 12
T-136 Scronnies Team 2499 10
T-140 Shwifty Jam 2497 10
T-152 My Kids Picked This Team 2480 11
155 Super Senior 1 2477 10
T-156 SDS 2475 9
165 Flex Capacitor 2466 12
T-166 Shwifty Sauce 2465 12
T-170 !!Way to go Youngblood!! 2462 10
T-174 Chid’s Champs 2458 11
179 Rejected 4thliner 2451 18
182 Stick Monkeys 2020 2445 14
187 TIGERWIMP 2439 14
189 Denim Deanman 2433 9
T-191 Burnsey's bangers 2423 3
193 tee dub 2416 5
198 Buttman and Wiebe 2411 18
T-199 Cajam 2409 7
T-202 almarTHEgreat 2403 6


Nika is Bryan Galambos
B & D team#1 is Bill Robertson
John's Inactive List is John Bronk
Prankster is Kevin Klecker
PHL242Commish is Adrian Grenier
HuallinOates is Dwaine Gould
Alleycat is Amy Laczo
!!Go Kings Go!! is Amy Hausner
yaknbak is Victor Bush
Super Senior 3 is Robert Wasilenko
Scronnies Team is Ron Schreiber
Shwifty Jam is Andrew Zelenka
My Kids Picked This Team is Jay Vandergaast
Super Senior 1 is Robert Wasilenko
SDS is Sheldon Smith
Flex Capacitor is Trevor Flexhaug
Shwifty Sauce is Andrew Zelenka
!!Way to go Youngblood!! is Lori Feldman
Chid’s Champs is Randy Chidley
Rejected 4thliner is Jason Lawrence
Stick Monkeys 2020 is Trevor Vandergaast
TIGERWIMP is Sandy Carlson
Denim Deanman is Dean Wilson
Burnsey's bangers is John Burns
tee dub is Tracy Warmink
Buttman and Wiebe is James Hertwig
Cajam is Cassidy Harpster
almarTHEgreat is Alan Robinson

Players With The Highest Gain
* Over the past 7 days or pool updates.
Player Name Team RND Points
Gained
Picked
By
1 Mika Zibanejad NYR 6 9 150
2 Evgeni Malkin PIT 2 7 18
3 Connor Hellebuyck WPG GR 7 7
4 Gabriel Landeskog COL 4 7 69
5 Tyler Bertuzzi DET 14 6 37
6 Timo Meier SJS 8 6 153
7 Nikolaj Ehlers WPG 14 6 78
8 Pavel Buchnevich NYR 15 6 61
9 Nikita Kucherov TBL 1 5 194
10 Andrei Vasilevskiy TBL GR 5 195